خدمات خانه خلاق و نوآوری سعدالسطنه

خدمات تجاری سازی

بسیاری از افراد در صدد هستند که نتیجه‌ی پژوهش‌ها یا مهارت‌‌های خود را به مرحله‌ی تولید برسانند و بتوانند آن را به جامعه عرضه کنند تا هم خود منتفع شوند و هم اقتصاد جامعه شکوفاتر گردد. حال این موضوع از چه طریق و نیازمند چه اقداماتی است؟ این موضوع از مهم‌ترین خدمات پارک‌های علم و فناوری و خانه‌های خلاق است. پس اگر ایده‌ای دارید که بازار و تقاضای خوبی دارد نیاز یا مشکلی را به خوبی و با صرفه بر‌طرف می‌کند؛ فکر می‌کنید در مدت کوتاه، سودآوری ایجاد  می‌کند، خانه خلاق و نوآوری مکان مناسبی برای فعالیت شما می‌باشد.

خدمات مشاوره

در خانه‌ی خلاق و نوآوری، عارضه‌یابی و ارائه‌ی راهکار برای حل مسائل کسب‌ وکار شما انجام می‌شود. تامین سلامت، بهبود عملکرد و توسعه‌ی آن توسط بهترین متخصصین با سرعت و سهولت مطلوب، خدمات ارزشمند و حذف تشریفات اداری توسط شبکه‌ای از منتورها به صورت پروژه‌های مطالعاتی و برون‌سپاری سازمانی در حوزه‌های گوناگون ارائه می‌شودکه شامل موارد زیر می‌باشد:

مشاوره‌های بازاریابی، فروش، تبلیغات، برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، منابع انسانی، استعدادیابی، هوشمندسازی کسب و کار، خدمات بازرگانی و صادرات، آموزش و توانمندسازی سازمانی، بیمه، مالیات، دارایی، بودجه و حسابداری، مالی، حقوقی و ثبت شرکت و برند، دریافت مجوزها، نشان‌ها، سرمایه‌پذیری و دریافت تسهیلات، عارضه‌یابی و آسیب‌شناسی، نیازسنجی سخت‌‌افزاری و نرم‌‌افزاری، ارائه‌ی راهکار در سطح استراتژیک و عملیاتی و پیاده سازی.

 

مرکز استعداد‌یابی

 

استعدادیابی امری است که حاصل تجربه‌ی کاری، دانش‌های گوناگون از جمله مدیریت، روانشناسی و باور بر این‌که تمام انسان‌ها نبوغ دارند، می‌باشد توانایی‌‌های افراد بدون نیاز به حمایت شکوفا نمی‌شود. با این حمایت، فرد زندگی بهره‌ور و عزتمندی خواهد داشت.

مشاوره‌ی شغلی با توجه به فضای شغلی ایران و آینده‌ی آن؛

مشاوره‌های استعدادیابی فردی و سازمانی؛

سنجش و بررسی اختلالات شناختی؛

توانمندسازی والدین در هدایت فرزندان؛

سنجش انواع هوش با متدهای مختلف و به‌روز.

فضای کار اشتراکی

اقشار مختلفی از افراد خلاق از جمله دانشجویان، دانش آموزان، طراحان، معماران، پژوهشگران، معامله‌گران و… برای تمرکز بر روی کار و ارتباط با افراد متخصص نیازمند فضایی مانند فضای کار اشتراکی ما هستند. ما در فضای کار اشتراکی محیطی آرام، خلاق و پرانرژی برای شما فراهم نموده‌ایم تا بدور از دغدغه‌هایی که برای یک کسب و کار یا استارتاپ در بدو تاسیس آن وجود دارد، تیم‌ها بتوانند تنها بر روی آنچه که مهم است یعنی محصول خلاقانه خود تمرکز نمایند و علاوه بر رشد استارتاپ بتوانند خدمتی به کشور عزیزمان ارائه کنند و در توسعه اقتصادی آن کوشا باشند.

میز کار اشتراکی و اختصاصی  و لاکر شخصی؛

دسترسی به اتاق جلسات؛

دسترسی به اتاق کنفرانس؛

50 گیگ اینترنت پرسرعت ماهانه؛

پذیرایی دمنوش‌خانه‌ی رایگان؛

دسترسی به کوچ کسب وکار؛

دسترسی به دیتابیس‌های دیجیتال؛

پرینتر مشترک و…

خدمات دیجیتال مارکتینگ

 

از نیازهای اصلی کسب وکارهای امروز در ظهور رسانه‌های دیجیتال، بازاریابی در این فضاها می‌باشدکه به اختصار به آن بازاریابی دیجیتال می‌گویند و نیازمند ابزار‌های بخصوصی از جمله  موارد زیر می‌باشد:

تبلیغات؛

استودیوی تولید محتوای تصویری،  انیمیشن و صوتی؛

راه‌اندازی سایت با خدمات سئو؛

شبکه‌های اجتماعی؛

تولید محتوا و کپی رایتینگ.

خدمات تامین مالی و حمایت‌های حقوقی

تسهیلات بانکی، صندوق‌های کارآفرینی، خیرین کارآفرین، اهدای سیدمانی و برگزاری دمودی، خدمات اداری سازمانی در قالب مشاوره یا برون‌سپاری در حوزه‌های تخصصی مانند حسابداری، مالیات، دارایی، بیمه، حقوقی،   مالکیت فکری، مدیریت منابع انسانی و ….

کافه رویداد

 

از مشکلات اصلی در ابتدای شکل‌گیری هر کسب وکار نوپایی، نبود یک پاتوق ثابت و تخصصی جهت گرد‌هم‌آوری اعضای تیم است.کافه رویداد با ایجاد یک فضای نوآفرینانه و با امکانات مناسب، بستری ایده‌آل برای جلسات و فعالیت‌های گروهی است. در این فضا، استادان و منتورهای تخصصی حضور می‌یابند تا حاضرین از مصاحبت و تجارب کاری  ایشان استفاده نمایند که در سرمایه‌گذاری، شبکه‌سازی و آموزش اهمیت ویژه‌ای دارد. به علاوه در این فضا به صورت منظم رویدادهای مختلفی از جمله  موارد  زیر بر‌گزار  می‌شود:

کارگاه‌های آموزشی؛

دورهمی‌های تخصصی؛

جلسات کتابخوانی  یا  تحلیل فیلم؛

دمودی با حضور سرمایه‌گذاران؛

مهمانی‌های ویژه‌ی تیم‌سازی و هم‌افزایی؛

ریورس پیچ و اتاق فکر.

مرکز خدمات کاریابی

 

پیدا کردن شغل دلخواه و فرصت استخدام جدید در سازمانی معتبر و با شرایط مطلوب کار آسانی نیست و وضعیت نه چندان مطلوب بازار کار از طرفی و ناآگاهی کارجویان از مهارت‌های لازم برای استخدام و پیدا کردن مسیر شغلی، این امر را به مشکل بزرگی در جامعه تبدیل کرده است، ما با خدمات کاریابی این مشکل را برای شما حل می‌کنیم.

آگاهی به نقص‌های مهارتی؛

دوره‌های بازآموزی؛

شبکه‌ی فارغ التحصیلان ماهر؛

ارتباط با دانشگاه‌ها و سازمان‌ها؛

رزومه‌سازی حرفه‌ای و چند زبانه؛

امکان معرفی برای کارآموزی در مشاغل مختلف.